Kilka słów o nas...

Zanim zdecydowaliśmy się na otwarcie w pełni profesjonalnego ośrodka szkolenia pod nazwą Centrum Szkolenia MAJER od 1992 do 1998 roku prowadziliśmy w Toruniu Wojewódzki Ośrodek Egzaminowania Kierowców w którym uprawnienia do prowadzenia różnych pojazdów uzyskało ponad 150 tysięcy osób!

W ocenie Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej toruński ośrodek uzyskiwał najwyższe oceny, szczególnie za sprawność działania, organizację pracy oraz nowoczesne wyposażenie.

Te wyjątkowo cenne doświadczenia wykorzystujemy w czasie szkolenia w naszym centrum. Od pierwszego dnia działania szczególną uwagę przywiązujemy do jakości prowadzonego szkolenia oraz jego sprawnej organizacji, by każdy uczestnik kursu był maksymalnie zadowolony z naszej oferty.

Wysoka jakość kształcenia oraz jego sprawna organizacja są możliwe dzięki doświadczeniu kierownictwa ośrodka (szef centrum przez ponad 20 lat kierował wydziałami komunikacji różnych szczebli), kierownictwo centrum legitymuje się uprawnieniami egzaminatorów państwowych we wszystkich kategoriach prawa jazdy.

Profesjonalna kadra instruktorów i wykładowców oraz bogate i nowoczesne wyposażenie sprawia, że coraz więcej chętnych właśnie w Centrum pragnie zdobywać wiedzę i umiejętności.

Centrum Szkolenia MAJER jest placówką kształcenia ustawicznego. Prowadzimy również kursy tematyczne z zakresu BRD transportu i komunikacji. Prowadzimy szkolenia dla osób ubiegających się na licencje na wykonywanie publicznego transportu drogowego taksówkami, oraz ADR. Od 2010 roku szkolimy kierowców na Kwalifikację wstępną.

W 2006 roku w naszym centrum uruchomiliśmy Zakład Medycyny Pracy Kierowców AS-MED w którym można dokonać wszystkich niezbędnych badań zarówno lekarskich jak i psychologicznych niezbędnych dla pracy w zawodzie kierowcy, oraz kierujących pojazdami na własne potrzeby.

Do końca 2017 roku wyszkoliliśmy ponad 27 tysięcy kierowców przeszło 500 instruktorów, ponad 700 kierowców zawodowych w naszym Centrum przeszło Szkolenie Okresowe, a część z nich również zrobiła Kwalifikację Wstępną.

Jesteśmy w czołówce szkół nauki jazdy pod względem zdawalności naszych kursantów! W naszym ośrodku posiadamy nowoczesne sale wykładowe, 25 indywidualnych stanowisk komputerowych dostępnych do nauki dla naszych kursantów, nowe modele samochodów szkoleniowych, na których nasi kursaci zdają egzaminy państwowe

12 korzyści dla Ciebie!

Jesteśmy w czołówce najlepszych szkół nauki jazdy!

Jesteśmy w czołówce szkół w zdawalności naszych kursantów na prawo jazdy
w Toruniu.

Dbamy o Twój komfort nauki.
Dlatego posiadamy trzy nowoczesne i klimatyzowane sale wykładowe.

Nasze 26 lat doświadczenia daje Ci pewność o jakości oferowanych kursów przez naszą szkołę.

W cenie kursu otrzymasz od nas podręcznik z dostępem do testów online z zakresu prawa jazdy.

U nas na miejscu dokonasz wszystkich formalności oraz przeprowadzisz niezbędne badania lekarskie.

Do Twojej dyspozycji jest 25 indywidualnych stanowisk komputerowych, na których możesz ćwiczyć bez limitu!

Otrzymujesz wysoką jakość kursu na prawo jazdy w przyjaznej cenie dla
Twojego portfela.

Dla Twojej wygody
możesz uzgodnić czas
rozpoczęcia nauki jazdy
z instruktorem.

Certyfikat ISO 9001:2015
daje Ci pewność, że przejdziesz najwyższej jakości kurs na prawo jazdy.

Zależy nam na Twoim i naszym bezpieczeństwie. Dlatego auto, na którym ćwiczysz jest zawsze sprawne technicznie.

Od 1999 roku jesteśmy pełnoprawną Placówką Kształcenia Ustawicznego z AKREDYTACJĄ Kuratora Oświaty.

Nasze auta mają wbudowany system GPS, dzięki temu dbamy o jakość przeprowadzanego kursu.

Masz zawsze pełną kontrolę

W naszej szkole cenimy sobie uczciwość wobec kursantów. Dlatego już na pierwszych zajęciach praktycznych zostaniesz zaznajomiony/a z jedynym w Toruniu, wewnętrznym systemem rozliczeń wyjeżdżonych przez Ciebie godzin nauki jazdy z instruktorem za pomocą kuponów. Zanim rozpoczniesz jazdę wręczasz instruktorowi opłacony przez Ciebie kupon. Jeden kupon to jedna godzina jazdy. Dzięki temu masz 100% pewność, że wyjeździsz wszystkie wykupione jazdy.

Dodatkowo w każdym z naszych aut jest zainstalowany nadajnik GPS, który z dokładnością co 2 minuty przekazuje nam informacje o Tym jaką odbyliście trasę oraz czy 100% czasu zostało poświęcone na praktyczną naukę jazdy, która efektywnie przygotuje Cię do zdania państwowego egzaminu na prawo jazdy.

Zarządzanie jakością kursów

Od początku istnienia naszego Centrum Szkolenia Kierowców zależało nam na oferowaniu pełnowartościowych kursów nauki jazdy, które przyczyniały by się do wysokiej zdawalności naszych kursantów.

Na podstawie wiedzy i doświadczenia każdego roku optymalizowaliśmy i wdrażaliśmy kolejne systemy zarządzania jakością oferowanych usług.
W 2010 r. otrzymaliśmy akredytację Kujawsko-pomorskiego Kuratora Oświaty na Placówkę Kształcenia Ustawicznego z zakresu kursów prawa jazdy kategorii: A,B,C,C+E, D, kursów na instruktorów, kursów dodatkowych dla instruktorów oraz kwalifikacji wstępnej i Szkolenia Okresowego.

Prezentacja najlepszych toruńskich produktów i usług, wspieranie rozwoju lokalnych firm, upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie, zachęcanie do wprowadzania systemów jakości - to cele nowego projektu Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Znak „Made in Toruń” to rekomendacja wzmacniająca zaufanie klientów i wiarygodność toruńskich firm w relacjach biznesowych. Centrum Szkolenia MAJER otrzymało CERTYFIKAT w marcu 2020 roku.